Naše služby

Naša spoločnosť sa zaoberá popri výstavbe objektov, aj termoizolačnými prácami, kladením zámkovej dlažby, rekonštrukciou a prestavbou bytových jednotiek, montážou sadrokartónu a skladaním podlahových krytín.

Termoizolačné práce

Termoizolácia objektov v značnej miere prispieva k úspore vynaložených prostriedkov na kúrenie, znižuje teplotné výkyvy pôsobiace na konštrukciu budovy, čím sa predlžuje jej životnosť. Súčasne prispieva k nárastu hodnoty nehnuteľnosti a nezanedbateľný nie je ani estetický efekt.

Kladenie zámkovej dlažby

Mnohí tvrdia, že honosnú atmosféru domovu dodá práve zámková dlažba. Bez nej bude Vášmu domu chýbať pompéznosť. Naša realizácia spevnených povrchových plôch Vám umožní vytvoriť parkovacie miesta, chodníky, schody, nájazdy a záhradné cestičky.

Prestavba a rekonštrukcia bytov

Mnohí považujú profesionálnu prestavbu a rekonštrukciu bytu za zbytočnú starosť, ale kvalitná a odborná práca je tou správnou investíciou do budúcnosti. Priamo úmerne sa ňou navyšuje hodnota nehnuteľnosti, a to ešte nehovoriac o usporených výdavkoch na neskoršiu údržbu nehnuteľnosti vďaka takej modernizácii.

Sadrokartónové práce

Sadrokartón sa najčastejšie využíva pri rýchlych prestavbách objektov, pretože je vhodný na riešenie širokej škály problémov. Je vhodnou voľbou, či už je reč o priečkach, prekrytí, znížených stropoch, obkladoch podkrovných miestností a akýchkoľvek iných prestavbách.

Podlahové krytiny

Aký je rozdiel medzi teplou a studenou podlahovou krytinou? Najväčší rozdiel spočíva v použití rozličných materiálov. Medzi studené materiály zaraďujeme odolnejšie a tvrdšie povrchy (napr. dlažby, dlaždice, mramorové, granitové a iné kamenné krytiny, atď.), zatiaľ čo medzi teplé materiály radíme koberce, drevené a laminátové parkety. Výber materiálu závisí od mnohých faktorov, predovšetkým však od rozmerov danej plochy a zaťaženia miestnosti.